Zapraszamy do zapoznania się z naszymi opiniami


Bożena Bigdoń

23.02.2022

Polecam z całego serca,profesjonalizm,miła obsługa i fantastyczny dobór koloru do kliętki-robiłam usta i jestem bardzo zadowolona.

 

Cytat

Justyna Jabłońska

10.02.2022

Pełen profesjonalizm. Makijaż brwi i powiek, to była świetna decyzja, a tak się obawiałam. Pani Ola cierpliwie i wyczerpująco udziela odpowiedzi na wszelkie pytania. Efekt zabiegów jest bardzo naturalny. Polecam.

 

Cytat

Monika Pozorska

18.01.2022

Gorąco polecam. Jest wiele salonów w których można wykonać makijaż permanentny ale akurat ten jest the best!!! Pełen profesjonalizm, wszystko na wysokim poziomie atmosfera przyjemna a efekt końcowy w 100% taki jakiego oczekiwałam. Przede wszystkim wiedza, precyzja i zaangażowanie Pani Aleksandry nieocenione. Bardzo dziękuje.

 

Cytat

Laura Mielewczyk

17.01.2022

Zdecydowanie polecam,piękne naturalne brwi, super usta w 100% spełniły się moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm Dziękuje pięknie.

 

Cytat

Aleksandra Górska

15.01.2022

Serdecznie polecam usługi Pani Aleksandry, jak makijaż permanentny to tylko u niej, jestem bardzo zadowolona. • Mistrz stylizacji

 

Cytat

Karolina Wogórka

26.09.2021

Pani Aleksandra jest mistrzem w swojej pracy, to profesjonalistka w swojej dziedzinie. Swoim podejściem do klientki sprawia, że czujesz się zaopiekowana i od razu wiesz, że wyjdziesz piękniejsza, że będziesz czuła się jak milion dolarów. Jej uśmiech i to jakim jest człowiekiem sprawia, że czujesz się jakbyś przyjechała do swojej super koleżanki. Wygrałam konkurs byłam traktowana tak- jakbym zapłaciła za makijaż:-), zapytałam co Nią pokierowało, aby robić dla nas kobiet… • Niesamowite rezultaty

 

Cytat

Karina Myszke

17.08.2021

Serdecznie polecam!!! bardzo długo zastanawiałam się nad wykonaniem makijażu pernamentnego brwi...zaufałam Pani Oli i to była najlepsza decyzja! pełen profesjonalizm i wspaniały efekt. Jestem bardzo zadowolona:)

 

Cytat

Monika Górska

28.12.2020

Serdecznie polecam! Oddałam się w ręce Oli z pełnym zaufaniem. Jest profesjonalistką, pracuje na sprzęcie najwyższej klasy, a ponadto posiada ogromne wyczucie estetyki, co jest niezwykle ważne w zabiegach makijażu permanentnego.

 

Cytat

Kasia Z

18.12.2020

Od wejścia do salonu, czuje się opiekę i ogromne zainteresowanie Pani Aleksandry. Bardzo dokładnie przygotowuje klientkę do zabiegu, dba bardzo o detale i komfort klientki. Czuć ogromny profesjonalizm. Osobiście zbierałam się bardzo długo na makijaż permanentny brwi, wręcz kilka lat, ale jestem zachwycona efektem! Mało tego, chcę więcej, ale już wiem, że tylko w tym salonie. Gorąco polecam wszystkim prace Pani Oli! Życzę wiele sukcesów Właścicielom, bo zdecydowanie zasługują.

 

Cytat

Maya Kuzimska

15.12.2020

Bardzo długo zwlekałam z decyzją zrobienia kreski na powiece, gdyż bałam się przerysowania, braku naturalności.. Jednak od ponad miesiąca jestem szczęśliwą posiadaczką "kreski" i nie wiem jak mogłam tyle zwlekać z decyzją!! Dzięki Pani Oli- Jej dokładności oraz indywidualnemu podejściu do każdej klientki, mam idealną kreskę, bez której nie wyobrażam sobie teraz mojego spojrzenia. Dziękuję i do zobaczenia na kolejnych zabiegach

 

Cytat